BOISZ SIĘ, że nie uda Ci się przestać pić – skorzystaj z fachowej pomocy

Oferujemy Ci:

 Detoks

24 godziny na dobę

tel. 500 117 108

       504 430 712

– Skuteczną, krótkoterminową pomoc w dochodzeniu do sprawności psychofizycznej w wyniku długotrwałego picia – również w domu Klienta

– Interwencje zespołu specjalistów w kryzysie jakiego doświadczasz z powodu nałogu alkoholowego

– Możliwość detoksykacji przy wykorzystaniu najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod odtruwania i wzmacniania organizmu (terapia witaminowa)

– Pełną anonimowość  profesjonalną opiekę medyczną

 

 

UWOLNIJ CIAŁO I UMYSŁ – skorzystaj z możliwości odtruwania organizmu przy pomocy różnych metod:

 

          TERAPII TRADYCYJNEJ

          TERAPII WITAMINOWEJ

Wybór należy do Ciebie!

Detoks alkoholowy w naszym Ośrodku Terapii Uzależnień prowadzony jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod leczenia, terapii i suplementacji. Dzięki temu może trwać, nie tak jak w tradycyjnych metodach odtruwania – 10 (14) dni, tylko od 3 do 5 dni (w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta). Kroplówki witaminowe dają możliwość 100% wchłaniania podawanych witamin, minerałów i leków, co powoduje, że organizm szybciej się regeneruje i szybciej dochodzi do stanu umożliwiającego codzienne funkcjonowanie. Tak uruchomione siły biologiczne organizmu sprzyjają rozpoczęciu walki z nałogiem i zmianie swojego życia. Nasze zabiegi mają na celu uzupełnić niedobory, oczyścić, wzmocnić oraz zregenerować organizm. Posiadamy status Certyfikowanego Podmiotu Leczniczego oraz profesjonalny, doświadczony personel medyczny.

W Ośrodku psychoterapii i leczenia uzależnień „Bądź wolny” w Radomiu możesz być przyjęty nawet jeśli alkomat wskaże, że jesteś pod wpływem alkoholu (w placówkach lecznictwa odwykowego nie jest to możliwe!). Detoksykacja witaminowa daje możliwość obniżania poziomu alkoholu we krwi. Działa ochronnie na wątrobę i trzustkę. Przeprowadzana jest w komfortowych warunkach, w miłej i życzliwej atmosferze. Skorzystaj z naszego detoksu, a będziesz go polecał wszystkim potrzebującym.