Detoksykacja witaminowa

Długotrwałe picie alkoholu prowadzi do poważnych zaburzeń w organizmie. Niekorzystnie działa na ośrodkowy układ nerwowy. Powoduje problemy z krzepliwością krwi czy marskość wątroby. Może wywołać stan zapalny błony śluzowej i przełyku, a także być przyczyną wrzodów. Skutecznym sposobem na złagodzenie tych objawów jest detox. Polega on na podawaniu kroplówek zawierających witaminy, minerały i glukozę. Taka mieszanka umożliwia pozbycie się toksyn i powrót do dobrej formy. Skutki działania koktajlu są widoczne bardzo szybko. Poprawia się ogólne samopoczucie, wraca dobry nastrój. Zaletą tej metody jest 100% wchłanialność. Detoksykacja witaminowa to sposób na naturalną regenerację i oczyszczenie organizmu.

Nasza placówka specjalizuje się w fachowej pomocy osobom uzależnionym. Zdajemy sobie sprawę, że odstawienie alkoholu jest trudne, dlatego oferujemy całodobowe interwencje zespołu specjalistów. Jeśli trzeba, przyjeżdżamy do Twojego domu, aby podać kroplówkę na miejscu. Zapewniamy życzliwą atmosferę i komfortowe warunki. Gwarantujemy pełną anonimowość i profesjonalną opiekę. Współpracujemy z doświadczonym personelem medycznym. Posiadamy status Certyfikowanego Podmiotu Leczniczego. Wyróżnia nas fakt, że przyjmujemy pacjentów, nawet jeśli alkomat wykaże obecność promili we krwi.

Detoks witaminowy to pierwszy krok, który należy podjąć, aby wyjść z nałogu. Później konieczna jest specjalistyczna terapia. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie. Skontaktuj się z nami, by poprawić jakość swojego życia.